Apie mus

GROŽIO KŪRĖJAI

 

 

Gamta yra nuostabi, kaip ir mes – žmonės, kadangi esame jos dalis. Tačiau mūsų oda su laiku praranda savo pradinį grožį ir sveikatą dėl gyvenimo atokiau nuo gamtos ir daugybės kenksmingų aplinkos veiksmų. CRE8SKIN deda dideles pastangas atstatyti amžiaus išsekintą odą, kurdami kosmetikos produktus iš natūralių ingredientų, atsisakant kosmetikos pramonėje įprastai naudojamų “nedraugiškų” odai komponentų. Mūsų specialistai Pietų Korėjoje kuria unikalias formules, suteikiančias galią prieš laiko ženklus.

Ingredientai naudojami mūsų kosmetikoje ne tik apsaugo odą, tačiau efektyviai drėkina ir maitina odą, kad atgaivinti ląsteles, padeda kovoti su raukšlėmis, grąžinti jūsų odai natūralų švytėjimą.
CRE8SKIN, pasitelkę sveikatingumo ir grožio paslaptis, suteiks jūsų odai gyvybės iš gamtos.

 

Sertifikuota FDA (Maisto ir vaistų administracijos):

 

  • Odos sveiko tonuso atstatymas ir išlaikymas (patamsėjusią ir pilkšvą odą daro švaria ir skaisčia, naikina paakių ratilus).
  • Priešraukšlinės (pagerina odos ląstelių tvarumą, atstato jų autogeninius gebėjimus ir didina odos elastingumą. Priešuždegiminių savybių dėka, veiksmingai sumažina odos problemų atsiradimo tikimybę).

Gaminio savybes bei legalumą patvirtina gamintojo bei ISO standartus tvirtinantys sertifikatai.

Translate »